kancelaria

Karasińska Karasiński
Kancelaria Radców prawnych

Karasińska Karasiński Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Kancelaria mieści się
w Warszawie w samym sercu Żoliborza w okolicy Placu Wilsona.

Kancelaria łączy tradycyjne wartości wpisane w kodeks etyki zawodowej radców prawnych z nowoczesnym podejściem do spraw Klienta, dynamizmem działania i orientacją na ciągłe samodoskonalenie. Naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, którym oferujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, pełne zaangażowanie i zrozumienie dla ich problemów, jak i przedsiębiorców, dla których bezpieczeństwo funkcjonowania firmy jest priorytetem. Szczególnym obszarem specjalizacji Kancelarii jest obsługa szeroko pojętej branży IT. 

Nasz zespół

Kancelaria K&K

Ewa Karasińska

Radca prawny

Wspólnik Kancelarii. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 2005 odbyła roczne stypendium Sokrates – Erasmus na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Ratyzbonie w Niemczech. Jest radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w prawie pracy oraz prawie handlowym. Posiada wieloletnie doświadczenie jako pełnomocnik procesowy reprezentujący Klientów przed sądami i organami administracji publicznej. Płynnie posługuje się językiem angielskim i niemieckim

Kancelaria K&K

Arkadiusz Karasiński

Radca prawny

Wspólnik kancelarii. Od 2011 roku radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ukończył z wyróżnieniem magisterskie studia dzienne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz magisterskie studia dzienne na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jego głównym przedmiotem specjalizacji jest zastępstwo procesowe w postępowaniu cywilnym oraz doradztwo w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego. Od wielu lat stale współpracuje z firmami z branży IT. Płynnie posługuje się językiem angielskim.

Justyna Kupryjańczyk

Radca prawny

Stały współpracownik Kancelarii. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z krajowymi i międzynarodowymi kancelariami prawnymi. Podczas pobytu na stypendium na Uniwersytecie w Regensburgu w Niemczech praktykowała również w kancelarii Schlachter und Kollegen. Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ukończyła z wyróżnieniem. Jest absolwentką Centrum Prawa Amerykańskiego współorganizowanego przez Uniwersytet Warszawski oraz przez University of Florida Levin College of Law. Aplikację radcowską odbywała przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w prawie umów m.in. prowadzi obsługę prawną sklepów i serwisów internetowych. Ponadto zajmuje się doradztwem w sprawach dotyczących nieruchomości, w sprawach rodzinnych i spadkowych. Biegle posługuje się językiem angielskim, poza tym posługuje się językiem niemieckim.

kontakt

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. J. Słowackiego 5/13 lok. 142
01-592 Warszawa

telefon +48 609 211 033|22 415 53 04
E-mail kancelaria@kancelariazoliborz.pl
Nip

5252701590

Numer konta

numer konta: 09 2490 0005 0000 4500 2705 2740
(Alior Bank S.A.)